Karnaval sarı lacivert olacak

  • Giriş : 01.04.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Edu, sezonu çifte kupayla kapatacaklarını öne sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tüm takım olarak buna kilitlendiklerini vurgulayan sambacı "Herkes hazırlansın. Bu yıl karnaval sarı-lacivert olacak" dedi

Eduardo Luiz Abonizio de Souza "Edu", Fenerbahçe Dergisi'nin Nisan ayı sayısında yer alan röportajında, hedeflerinin çifte kupa olduğunu belirterek, "Sadece takım olarak değil, teknik ekip ve yönetim olarak da buna kitlenmiş durumdayız. En az taraftarlar kadar tüm takım arkadaşlarımla bu çift kupayı almak istiyoruz" diye konuştu.

FENER CEZALANDIRILIYOR

Türk futbolunun dengelerini değerlendiren Edu, şöyle konuştu: "Fenerbahçe cezalandırılıyormuş gibi düşünüyorum. Türkiye'de Süper Lige ilginin azalmaması ve heyecanın devam etmesi için, sanki puan farkının açılmasına izin verilmiyormuş gibi hissediyorum. Açıkçası hakemlerin bazı kararlarında samimiyet göremiyorum."

ATAĞA ÇIKMAYI SEViYORUM

Fenerbahçe'nin Brezilyalı savunma futbolcusu Edu, kendi oyun stilini değerlendirdi. Edu "Benim Futbol karakteristiğim defans oyuncusu olmama rağmen daha tekniktir. Kendimi bu konuda iyi buluyorum. Oyuna daha çok katılan ve pas yapmayı seven bir tarzım var. Yani genelde defans oyuncuları fazla topla oynamak istemez ama bende o kabiliyet var diye düşünüyorum ve atağa çıkmayı ya da pas alıp vermeyi seviyorum. Futboldaki ilk yıllarımda sağ açıktım" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious