Karşıyaka potada gözüne BJK'yı kestirdi

Karşıyaka potada gözüne BJK'yı kestirdi.15114
  • Giriş : 29.04.2009 / 15:05:00

Beko Basketbol Ligi'nde bitime iki hafta kala play-off iddiasını devam ettiren Pınar Karşıyaka'da antrenör Ayhan Kalyoncu, seyircinin desteğiyle BJK'yi yeneceklerini iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Beko Basketbol Ligi'nde bitime iki hafta kala play-off iddiasını devam ettiren Pınar Karşıyaka'da antrenör Ayhan Kalyoncu, ''Seyircimizin de desteğiyle Beşiktaş Cola Turka maçından galip ayrılıp, play-off'a kalmak istiyoruz'' dedi.

Kalyonucu, yaptığı açıklamada, cumartesi günü oynayacakları Beşiktaş Cola Turka maçının hazırlıklarına devam ettiklerini, son iki haftada alacakları sonuçlarla play-off'a kalmak istediklerini söyledi.

Takımda Furkan'ın hafif sakatlığı olduğunu, bunun dışında eksik oyuncu bulunmadığını kaydeden Kalyoncu, şöyle konuştu:

''Sezon başında kurduğumuz genç ve mütevazı kadro ile iyi bir sezon geçirdiğimize inanıyorum. Ligde play-off iddiasını sürdürmemiz de bunun bir göstergesidir. Evimizde oynayacağımız normal sezonun son maçında iyi basketbolumuzu sürdüreceğiz. Seyircimizin de desteğiyle Beşiktaş Cola Turka maçından galip ayrılıp, play-off'a kalmak istiyoruz.''

Kalyoncu, bazı yerel gazetelerde, kendisinin vermediği demeçlerin yer aldığını, bundan dolayı üzüntülü olduğunu belirterek, telefonunun 24 saat açık olduğunu, isteyen her gazeteciye cevap verebileceğini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*