Karşıyakalı taraftarın cenazesi İzmir'de

Karşıyakalı taraftarın cenazesi İzmir'de.45139
  • Giriş : 17.11.2008 / 22:37:00

Balıkesir'de pompalı tüfekle açılan ateş sonrası hayatını kaybeden Karşıyakalı taraftarlardan Özgür Soylu'nun cenazesi İzmir'e getirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde oynanan Banvit-Pınar Karşıyaka Beko Basketbol Ligi müsabakası sonrası bir benzin istasyonunda çıkan tartışmada pompalı tüfekle açılan ateş sonrası hayatını kaybeden Karşıyakalı taraftarlardan Özgür Soylu'nun cenazesi İzmir'e getirildi.

Fanatik Karşıyaka taraftarı olan 21 yaşındaki Özgür Soylu'nun cenazesi, baba Sabri Soylu'nun eşliğinde özel bir cenraze aracı ile Küçük Çiğli Cem Evi'ne getirildi. Cenazenin getirildiği cem evinin çevresinde polis geniş güvenlik önlemleri aldı. Acı olayı duyan ve Sivas'ta yaşayan Soylu ailesinin çok sayıda yakını İzmir'e gelerek cenazeyi gözyaşları ile karşıladı. Baba Sabri Soylu, cenaze taşınırken yakın akrabaları tarafndan güçlükle teskin edildi. Celal Bayar Üniversitesi Spor Akademisi 1. sınıf öğrencisi olan Özgür Soylu'nun cenaze töreni, yarın öğle saatinde Küçük Çiğli Cem Evi'nde düzenlenecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*