Kart mağduru vatandaşa Gül'den yarım sözü

Kart mağduru vatandaşa Gül'den yarım sözü.10784
  • Giriş : 05.07.2009 / 17:17:00

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Edirne'de yanına yanaşarak kredi kartı borcunun taksitlendirilmesini isteyen bir vatandaşa yardım sözü verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Karayoluyla Edirne'ye ulaşan Abdullah Gül, Edirne Valiliği önünde Vali Mustafa Büyük, Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve bölge milletvekillerince karşılandı. Fatih Sultan Mehmet İlköğretim okulu 2. sınıf öğrencileri Elif Nil Kurt ve Kıvanç İzgin de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e çiçek verdi.

Polis mangasını selamlayan Cumhurbaşkanı Gül, Edirne Valisi Mustafa Büyük'ü makamında ziyaret etti. Abdullah Gül'ün buradan Edirne Belediye Başkanlığı'nı ziyaret edeceği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Edirne'de yanına yanaşarak kredi kartı borcunun taksitlendirilmesini isteyen bir vatandaşa yardım sözü verdi. Gül, kendisine isminin yazılı olduğu Edirnespor forması hediye eden Edirnspor Başkanı Ahmet Çığırdaşman'a, "Kendinize Sivas ve Kayseri'yi örnek alın" dedi.

Edirne'de temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Valilik çıkışında hediyelerle uğurlandı. Edirne Valisi Mustafa Büyük, Cumhurbaşkanı Gül'e fayton maketi hediye ederken, tatlıcı Arif Meriç de üzerinde Cumhurbaşkanlığı forsu ve gül figürü bulunan badem ezmesi tatlısı ikram etti.

Edirnespor Başkanı Ahmet Çığırdaşman da üzerinde isminin yazılı olduğu Edirnespor formasını Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e hediye etti. Bir süre Çığırdaşman ile sohbet eden Abdullah Gül, Edirnesporun transferlerini sorarak, "Kendinize Sivas ve Kayseri'yi örnek alın" dedi.

Valilik çıkışı protokol üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektiren Abdullah Gül'e yanaşan Ruşen Terlemez isimli bir bayan da 25 bin ytl lik banka borcunu taksitlendirmek için yardım istedi. Bir süre Ruşen Terlemez ile sohbet eden Cumhurbaşkanı Gül de taksitlendirme konusunda kendisine yardım sözü verdi. Cumhurbaşkanı Gül daha sonra General Şahap Tuncer kışlasını ziyaret etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*