Kartal, Trabzon'a tam gaz

Kartal, Trabzon'a tam gaz.21020
  • Giriş : 14.03.2008 / 08:13:00

Lider Beşiktaş, İnönü'deki Trabzonspor karşılaşması hazırlıklarına tam gaz devam ediyor... Siyah-Beyazlı golcüler, Ümraniye'de fazla mesai yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şut çalışması yaptılar
Üst üste Ankaraspor, Denizlispor, Galatasaray ve Gençlerbirliği’ni deviren Beşiktaş, gözünü Trabzonspor karşılaşmasına çevirdi. İnönü Stadı’ndaki zorlu mücadele öncesinde hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Siyah-Beyazlılar, dün Ümraniye’de gol çalıştı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, pas çalışmasının ardından duran top organizasyonları ve hücum varyasyonları yapıldı. Son olarak golcüler şut çalışması gerçekleştirildi.

Sadece Cisse ve Kaş...
Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın savunmasında sıkıntı yaşayan Trabzonspor’a karşı Nobre, Holosko ve sakatlıktan kurtulan Bobo’yu da sahaya sürmeyi düşündüğü öğrenildi. Dünkü antrenmana sakatlığı bulunan İbrahim Kaş ve Cisse’nin dışında tüm futbolcuların katılması da, genç çalıştırıcının yüzünü güldürdü. Siyah-Beyazlılar, bugün basına kapalı olarak yapacağı antrenmanla, Trabzonspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürecek. l

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious