Kartal günde 3 idman yapıyor

Kartal günde 3 idman yapıyor.19416
  • Giriş : 13.07.2008 / 23:20:00

Avusturya'nın Leogang bölgesinde yeni sezona hazırlık çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta teknik direktör Ertuğrul Sağlam günlük antrenman sayısını bugünden itibaren 3'e çıkardı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sabah otel yakınındaki golf sahasında düz koşu yaparak güne başlayan siyah beyazlılar öğle saatlerinde otelin salonunda ağırlık çalıştılar. Akşam saatlerinde ise hafif yağmura rağmen 90 dakikalık bir antrenman yaptılar.

Teknik direktör Sağlam akşam antrenmanının ilk 30 dakikasını basının izlemesine izin verdi.

Antrenmanın gazetecilerin izleyebildiği bölümünde top sürerek ısınan futbolcular daha sonra dar alanda kısa paslaşmalarla çalışmalarını sürdürdüler.

Saha kenarında antrenmanı izleyen ve gazetecilerle sohbet eden genel menecer Sinan Engin, gazetecilerin, kavga ettikleri için satışa çıkarılan eski kaptan İbrahim Üzülmez ile ikinci kaptan İbrahim Toraman'ın durumuna ilişkin ısrarlı sorularını ise değişik konularda espri yaparak yanıtsız bıraktı.

Beşiktaş ekibinin yarın da aynı şekilde üç antrenman yapacağı bildirildi. Basın sözcüsü Tuncay Yanık, antrenmanların basına açık olup olmadığı konusunda daha sonra açıklama yapacağını belirtti.

Beşiktaş Futbol takımı yeni sezona hazırlık programı çerçevesinde 15 Temmuz Salı günü Almanya-Avusturya sınırındaki Bad Reichenhall kasabasında Romanya'nın Staeu Bükreş takımıyla son hazırlık maçını oynadıktan sonra 16 Temmuz Çarşamba günü Türkiye'ye dönecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*