Kartal kendine stat arıyor

Kartal kendine stat arıyor.19328
  • Giriş : 29.05.2008 / 20:41:00
  • Güncelleme : 29.05.2008 / 21:54:23

Beşiktaş yönetiminin, tadilata alınması planlanan İnönü Stadı’na alternatif arayışları devam ediyor. Öne çıkan birkaç tane stat ismi var:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Genel sekreter Kenan Öner, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Yücel, Bülent Deriş, İlhan Durunay, Behçet Ümitlen ve İnönü Stadı Müdürü Turgut Akan’dan oluşan heyet, Zeytinburnu ve Maltepe statlarının ardından Gebze Şehir Stadı’nda incelemelerde bulundu.

Öner, incelemeler sırasında yaptığı açıklamada, Gebze Şehir Stadı’nın ulaşım, otopark, zemin ve tribün olarak artıları bulunduğunu belirterek, tek sorunu aydınlatmanın oluşturabileceğini söyledi.

Bu sorunun da çözülebilir olduğunu ifade eden Öner,

"Beşiktaş Kulübü eğer bir adım atacaksa bunu çok iyi hesaplamalı. Gebze Şehir Stadı’nda oynama kararı verdiğimiz an bir daha geri dönüş olmayacaktır. Bunun için tüm koşulları en ince ayrıntısına kadar hesaplayacağız. Gebze Şehir Stadı’nı Beşiktaş’ın lig ve belki de Avrupa maçlarını oynayacağı bir statüye kavuşturmamız gerekecek" diye konuştu. Detaylı çalışmaların teknik bir ekiple yapılacağını dile getiren Öner, yönetim kuruluna somut rapor sunacaklarını, sonrasında da net kararlarını açıklayacaklarını bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious