Kartal Nobre'den vaz mı geçiyor?

Kartal Nobre'den vaz mı geçiyor?.11885
  • Giriş : 06.03.2009 / 08:49:00

Beşiktaş"ta aylardır çözülemeyen Mert Nobre krizinde önümüzdeki günlerde çok önemli adımların atılacağı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Siyah-beyazlı yönetimin, yaklaşık 1 milyon euro imza parası isteyen golcü oyuncunun Uruguaylı menajeri Juan Figer"e rest çekmeye hazırlandığı vurgulandı.
Yapılan tüm görüşmelere rağmen geri adım atmayan Figer"in tutumundan büyük rahatsızlık duyan idarecilerin, indirim yapılmaması halinde Nobre"den vazgeçme seçeneğini de gündeme alacakları öğrenildi.

Nobre"ye verilecek yıllık ücret ve 1 milyon euro imza parasının büyük bir maliyet ortaya çıkaracağını hesap eden yöneticilerin, Figer"in yapılacak son teklifi de kabul etmemesi durumunda görüşmeleri keserek masadan kalkacakları kaydedildi.

Nobre kalmak istiyor

Başkan Yıldırım Demirören krizi çözmek için yoğun çaba harcarken, bazı FIFA menajerlerinin, Figer"in istediği imza parasının etik olmadığını yönetime bildirdikleri ifade edildi.

Beşiktaş ile menajeri Figer"in bir an önce anlaşmaya varmasını bekleyen Mert Nobre"nin ise siyah-beyazlı kulüpte kalmak istediği ve bu düşüncesini yöneticilerle de paylaştığı öğrenildi. Yönetim, Figer ile anlaşamazsa Nobre"nin yerine yeni bir golcü bulmak için kolları sıvayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*