Kartal Trabzon'u ezberliyor

Kartal Trabzon'u ezberliyor.21020
  • Giriş : 15.03.2008 / 12:05:00

Beşiktaş'ın hocası Ertuğrul Sağlam, yarınki dev maç öncesinde futbolcularına Trabzonspor'u ezberletiyor. Sağlam, "Rakibimiz kanatlarda çok etkili. Onları orta alanda durdurursak bu maçı kazanırız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Rehavet uyarısı

'En önemli silahını kaybetse de Trabzon her zaman ciddi rakiptir. Bunu asla unutmayın'.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Trabzon maçı öncesi takımına rehavet uyarısında bulundu... Gökdeniz'in satılmasının ardından kamuoyunda "Beşiktaş rahat kazanır" şeklinde bir düşünce oluştuğunu hatırlatan başarılı hoca, "Bu büyük bir yanılgı. Trabzon her zaman ciddi rakiptir" diye konuştu.

ÜÇ RAKİBİMİZ VAR
Oyuncuları ile mini bir toplantı yapan Sağlam, "Sezon sonuna kadar şu anki çizgimizde devam etmeliyiz. Zirve yarışı 4 takım arasında geçiyor. 3 rakibimizi de arkada tutmak için her maçı kazanmalıyız. Hiçbir karşılaşma oynanmadan kazanılmaz. Ciddiyeti elden bırakma lüksümüz yok" dedi.

TEK YILDIZ O DEĞİL
Ligin en çok şut atan ve en çok isabet sağlayan oyuncusu olan Gökdeniz'in gidişiyle güç kaybına uğrayan Trabzon'un İstanbul'a puan için geleceğini vurgulayan Sağlam, sözlerini şöyle sürdürdü: "Trabzon'un tek yıldızı Gökdeniz değil. Sahaya çıkacak 11 oyuncusunu da kontrol etmek zorundayız."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious