Kartal uzaktan vuracak!

Kartal uzaktan vuracak! .10403
  • Giriş : 18.10.2007 / 08:40:00

Ertuğrul Sağlam, futbolcularını Trabzonspor maçına odaklanması konusunda uyarırken orta saha ve forvet oyuncularından da ceza sahası dışından sık sık şut atmalarını istedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Trabzonspor maçı için bugün Trabzon'a gidecek olan Beşiktaş'ta teknik direktör Ertuğrul Sağlam, rakibini yıkacak oyun planını belirledi. Futbolcularından Liverpool maçını kesinlikle düşünmemelerini isteyen genç teknik adam, Trabzonspor maçının ligdeki konumları gereki çok önemli olduğunu belirtti. Sağlam, kanat oyuncularından korner çizgisine kadar inip, forvet ve orta saha oyuncularına pas çıkarmasını isteyip rakip savunmanın ters yakalamayı amaçlıyor. Sağlam son G.Birliği maçında ceza sahası içerisinde çok gol kaçırdıkları konusunda oyuncularını uyararak şöyle konuştu:

ABLUKAYA ALALIM

"Trabzon savunmasını ters düşürmemiz gerekiyor. Bu nedenle kanat bindirmelerinde ortaları ceza sahası dışına çıkarıp kaleyi direkt karşımıza alırsak gol şansımızı artırabiliriz. Forvet oyuncularımızın yanı sıra orta sahada görev yapan arkadaşlar da uzaktan sert şutlarla rakip kaleyi ablukaya almalıyız"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious