Kartal'da 100 otomobilin lastiği şişlendi

  • Giriş : 19.06.2006 / 00:00:00

Kartal'da park halindeki yaklaşık yüz otomobilin lastikleri delici bir aletle patlatıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kartal Kordonboyu Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, caddenin sağ ve sol kenarında park halinde bulunan yaklaşık yüz otomobilin lastiği gece geç saatlerde, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kesici, delici bir aletlerle patlatıldı. Lastiklerinin patlak olduğundan haberiz olan otomobil sahipleri, sabah işlerine gitmek için caddeye çıktıklarında, gördükleri manzara karşısında şok oldu.

Sürücülerden bazıları otomobillerinin patlak lastiklerini kendi imkanları ile değiştirken, bazıları da işlerine geç kalmamak için araçlarını olduğu yerde bırakarak, taksi ile işlerine gitti.

Sabah erken saatlerde caddeye çıktığında, otomobillerin yanında çökmüş ve eğilmiş vaziyette insanları görünce korktuğunu söyleyen bir vatandaş olayı şöyle anlattı: "Sabah caddeye çıktığımda, 5-6 kişinin araçlarının yanında yere çöktüğünü görünce çok korktum. Mahallede 'silahlı çatışma oluyor, inanlar da o yüzden yerlerde' diye düşündüm. Ama sonradan caddedeki bütün araçların lastiklerinin şişlenmiş olduğunu görünce durumu anladım."

Polis, olayı gerçekleştiren şahısların yakalanması için çevrede araştırma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious