Kartal'da Diatta sürprizi!

Kartal'da Diatta sürprizi! .6367
  • Giriş : 28.10.2007 / 11:47:00

Ertuğrul Sağlam, sol arka adalesinde ödem tespit edilen Gökhan Zan"ın yerine bugünkü maçta Senegalli stopere şans verecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, defansın iki önemli ismi Serdar Kurtuluş ile Gökhan Zan"ın sakatlığı nedeniyle bugünkü İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında sürpriz isimlere şans vermeyi planlıyor.

Genç teknik adam, sağ üst iç adalesinde ödem ve gerilme bulunan İbrahim Akın, sol arka adalesinde birinci derece ödem ve gerilme bulunan Serdar Kurtuluş ile sol arka adalesinde ödem tespit edilen Gökhan Zan"ı dinlendirecek.

Sağlam, Serdar Kurtuluş"un yerine defansın sağında Ali Tandoğan"a, Gökhan Zan"ın yerine de sürpriz bir isme; Diatta"ya şans verecek.

Genel Sekreter Kenan Öner"e takımın son durumu hakkında bilgi veren Ertuğrul Sağlam, "Diatta, Belediyespor maçında defansımızın emniyet sübabı, sigortası olacak. O, Fransa Ligi"nde önemli takımlarda oynadı ve başarılı oldu. Gökhan Zan"ı bu maçta riske etmeyeceğim. Ancak, o kulübede olacak. Oyuncularımın yıpranmaması ve dinlenmesi için kadroda zaman zaman değişiklikler yapıyorum. Ricardinho"ya da maçın ikinci yarısında görev verebilirim" dedi.

Genç teknik adam, Belediye ve çarşamba günü Türkiye Kupası"nda karşılaşacakları Ç.Rize maçının önemine değinirken, sakat futbolcularının çokluğuna rağmen kadrolarının geniş olduğunu ve her oyuncudan yararlanacağını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious