Kartal'da Fatih Tekke sesleri

Kartal'da Fatih Tekke sesleri.13080
  • Giriş : 05.06.2008 / 10:08:00

Başkan Demirören'in bir yıldız transfere onay vermesi üzerine harekete geçen Kartal, Fatih Tekke için Ruslar ile buluşuyor..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş Tekke'ye gidiyor

Ezeli rakipler F.Bahçe, G.Saray ve Trabzonspor'un üst üste yıldız futbolcular transfer etmesi, siyah-beyazlıları da harekete geçirdi. Savunmasını üçü yabancı, dört futbolcu ile güçlendiren, orta sahaya da Ekrem Dağ'ı alan Beşiktaş; şimdi de yıldız bir forvet almak için düımeye bastı. Siyah- beyazlılar, F.Bahçe ile G.Saray'ın da transfer listesinde bulunan ve "Zenit'te mutlu değilim" açıklaması yapan Fatih Tekke için bir kez daha devrede. Yöneticilerin, bu futbolcu için önümüzdeki hafta Rusya'ya gideceği öğrenildi.

Bonservisi 7.5 milyon euro

Zenit kulübünün başkanı Aleksandr Dyukov'un, "Fatih Tekke'yi isteyen 7.5 milyon euro'yu gözden çıkarmalı" açıklamasına rağmen başkan Yıldırım Demirören "Taraftarımıza bir yıldız oyuncu sözü verdik. Fatih için ne gerekiyorsa yapın" diyerek menajer Sinan Engin'i görevlendirdi. Golcü oyuncudan "Beşiktaş'a seve seve gelirim" sözü alan Engin'in, asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu ile birlikte Rus ekibiyle masaya oturacağı ve 7.5 milyon euro'luk bonservis bedelini indirmeye çalışacağı öğrenildi.

FOTOMAÇ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious