Kartal'da rota İspanya

Kartal'da rota İspanya.23925
  • Giriş : 21.01.2008 / 15:44:00

Yönetici Mario Berk ile Menajer Engin'in bu hafta Recreativo Huelva ile görüşmek için İspanya'ya gideceği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Stoper transferini tamamlamak için tüm imkanlarını zorlayan Beşiktaş, rotayı yeniden İspanya'ya çevirdi. Devamlılığı olduğu gerekçesiyle Aston Villa'da görev yapan Mellberg ile ilgilenen siyah-beyazlılar, bu oyuncunun bonservisinin pahalı olması nedeniyle vazgeçme noktasına geldi.

Sözleşmesi bu sezon sonu bitecek olan İsveçli oyuncu için istenen 5 milyon euro, Beşiktaş'a fazla gelince, siyah-beyazlılar, Recreativo Huelva forması giyen Portekizli Beto'ya yöneldi. 31 yaşındaki Portekizli oyuncu için son girişimlerin bu hafta yapılacağı öğrenildi.

Son aday Mastroviç
Siyah - beyazlı yönetimden Mario Berk ile Menajer Sinan Engin'in İspanya'ya giderek Beto için masaya oturacakları vurgulandı. İspanyol kulübünde devamlılığı bulunmayan Beto konusunda çekinceler taşıyan siyah-beyazlılar, her şeye rağmen Huelva ile görüşme kararı aldı. Kartal'ın, Mellberg ve Beto ikilisinden biriyle anlaşma sağlayamazsa, Basel'de forma giyen Mastroviç için görüşmelere başlayacağı öğrenildi.

Yerli rafa kalktı
Beşiktaş'ta, yerli transfer için geri adım atılacağı öğrenildi. Serdar Kurtuluş ve Mehmet Sedef'in sakatlıklarındaki olumlu seyir nedeniyle orta sahaya alınacak olan yerlide beklemeye geçildiği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious