Kartal'da yabancı transfere Bobo kilidi

Kartal'da yabancı transfere Bobo kilidi.14006
  • Giriş : 10.06.2009 / 11:06:00

Yabancı transferinde Fink dışında başka bir isim ile anlaşmayan Beşiktaş, somut adım atmak için Brezilyalı golcüsü Bobo'nun durumunun netleşmesini bekliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sezonu çifte kupayla kapatan ve Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılma hakkı kazanan Beşiktaş, yabancı transferinde harekete geçmek için Brezilyalı golcüsü Bobo'nun takımda kalıp kalmayacağının netleşmesini bekliyor. Yerli isimlerden Erhan Güven'i kadrosuna katan, Mehmet Topuz da ise büyük bir kriz yaşayan siyah-beyazlılar, yabancıda 2 ay önce anlaştığı Alman oyuncu Fink dışında kimi alacağı konusunda hala adım atamıyor. Beşiktaş yönetiminin, Olympiakos ile Benfica'nın takibinde olan Bobo'nun gönderilmesi durumunda hem bu satıştan gelecek olası paraya göre hareket edeceği hem de transfer yapacağı alanı bu satışa göre belirleyeceği öğrenildi.

FİYATI YEDİ MİLYON EURO

Bobo için 7 milyon Euro fiyat biçen ve ortadaki belirsizlik nedeniyle kilitlenen siyah-beyazlı ekipte, teknik direktör Mustafa Denizli'nin de yönetimden bir an önce durumun netleşmesini istediği öğrenildi.


SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*