Kartal'dan üçlü kısgaç

Kartal'dan üçlü kısgaç.23925
  • Giriş : 17.01.2008 / 09:44:00

Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş, önümüzdeki hafta listesindeki Majstorojic, Boumsong ve Meite için yeniden harekete geçecek. Bu üç oyuncudan biri transfer edilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Avrupa'ya son hamle

Stoper için yaptığı ilk 2 sortiden sonuç alamayan siyah-beyazlılar, Kasımpaşa maçı sonrası bir kez daha Avrupa'ya açılacak.

Stoper sorununu bir türlü çözemeyen Beşiktaş, Avrupa'ya bir kez daha çıkarma yapmaya hazırlanıyor. Tam 12 oyuncu ile ilgilenmesine rağmen daha önce yapılan 2 sortide Avrupa'dan eli boş dönen siyahbeyazlı ekip, bu kez de hüsran yaşarsa sezona mevcut kadro ile devam edecek. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve menajer Sinan Engin'in de katılacağı 3'üncü
ve son çıkarmada öncelik üç futbolcuya verilecek.

Öncelik Boumsong'un
Adı sık sık gündeme gelen Bolton'lu Meite, Basel'li Majstoroviç ve Juventus'lu Boumsong için bir kez daha nabız yoklanacak. Önceliğin Juventus'ta istediği kadar forma şansı bulamayan Boumsong'a verileceği, Fransız oyuncudan sonuç alınamaması durumunda ibrenin Majstoroviç ve Meite'ye döneceği öğrenildi. Bolton'da teknik direktör Megson'ın gözdeleri arasında yer alması ise Meite transferini de zora sokuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious