Kartal'ın lideri Toraman

  • Giriş : 02.04.2008 / 14:25:00

Beşiktaş’ın hocası kalan 6 haftada puan kaybına tahammülleri olmadığını belirtti, Sivasspor maçında İbrahim Toraman’a güvendiğini söyledi. Gordon’a ise ilk 11 fırsatı doğdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

FENERBAHÇE yenilgisiyle şampiyonluk yarışında darbe alan Beşiktaş’ta gözler Sivasspor ile deplasmanda oynanacak maça çevrildi. Delgado’nun şok sakatlığıyla sarsılan teknik direktör Ertuğrul Sağlam, takım içinde arayışlarına başlarken menajer Sinan Engin ile fikir alış verişinde bulundu. Sezonun flaş takımı karşısında zorlu bir deplasman maçına çıkacaklarını ve Sivasspor’un yardımlaşmayı en iyi yapan takım olduğunu ifade eden Sağlam, "Delgado’nun yokluğunda takımı İbrahim Toraman’a emanet etmeyi planlıyorum. Serdar Özkan da cezalı. Toraman bu sezon ön libero ve defansta çok iyi performans sergiledi. Hem mücadele ediyor, hem de takım arkadaşlarının nerede nasıl duracağını çok iyi biliyor" dedi.

Kanatlarda zaafları var

Beşiktaş’ın önemli hedefleri olduğunu kaydeden Sağlam sözlerini şöyle sürdürdü: "Baki, Fenerbahçe derbisinde inanılmaz kademe hataları yaptı. Onu, kanatta oynatabilirim. Ali Tandoğan bu kez ilk 11’de olacak. Nobre çok koşuyor, çok çalışıyor. Kanatlardan beslenmesi gerekir. Gözlerindeki rahatsızlık nedeniyle maç ve antrenman eksiği bulunan Gordon’a bu karşılaşmada görev verebilirim."

Beşiktaş’ın şampiyonluk yolunda önemli puanlar kaybetmediğini ileri süren menajer Sinan Engin ise Sağlam’a moral vererek şöyle konuştu: "Holosko inanılmaz bir performans sergiliyor. Kanatlardan etkili olmamız halinde Sivasspor’un gücünü düşürürüz. Rakibimizin kanatlarındaki bazı oyuncularının zaafları var. Uyumlu forvetlere sahipler. Orta alanda baskı uygulamamız halinde zorlu görünen deplasmandan 3 puanla döneriz. Oyuncularımıza inanıyorum."

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious