Kartal'ın yeni hedefi Kaka!

  • Giriş : 17.12.2007 / 19:27:00

Devre arasında transfer yapmayı hedeflleyen Beşiktaş aradığı stoperi Portekiz'de buldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Devre arasında stoper ve forvete transfer yapmayı planlayan Beşiktaş, Portekiz'de kamp kurdu. Sezon başında Sporting Lizbon'dan alınan Tello'dan büyük verim alan Siyah - Beyazlılar yine Portekiz liginden oyuncu almak için yoğun çaba harcıyor.

İzleme komitesinde yer alan eski futbolcuların Beşiktaş'ın Porto ile oynadığı Şampiyonlar Ligi maçının ardından Portekiz'de kalarak bazı maçlar izledikleri ve yönetime kapsamlı bir rapor sundukları öğrenildi.

Son olarak Academica'nın evinde oyndığı ve 1-0 kazandığı Nacional maçını izleyen komite üyelerinin Academica'nın stoperi Kaka'yı beğendikleri ifade edildi.

Bu oyuncunun kasetlerini Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın da izlediği ve transfere olumlu yaklaştığı öğrenildi.

HOLOSKO İÇİN GİRİŞİMLER SÜRECEK Mİ?

Siyah - Beyazlılar, Vestel Manisasporlu Holosko'dan da henüz vazgeçmediklerini bugün internet sitesine yaptıkları bir açıklama ile doğruladılar.
Resmi siteden yapılan açıklamada, "Şirketimiz ile Vestel Manisaspor arasında futbolcu Filip Holosko’nun transferi konusunda yapılan görüşmeler henüz netlik kazanmamıştır. Konu ile ilgili gelişmeler özel durum açıklaması ile bildirilecektir" denildi.

Bu açıklamanın üzerine bir açıklama yapan Vestel Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı da, "Biz Holosko'yu satmayı düşünmüyoruz. Bizim için önemli bir oyuncu. Bu tür haberlerle oyuncumuz çok yaprındı. Kesinlikle satmıyoruz" dedi.

YENİ GÖZDE HAYRETTİN

Siyah beyazlıların Sivassporlu Hayrettin ile de büyük ölçüde anlaştıkları ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious