Kartel, Erbakan'ı hazmedemedi gitti

Kartel, Erbakan'ı hazmedemedi gitti.13091
  • Giriş : 28.10.2008 / 12:12:00

Kartel medyası tarihimizde siyonizme karşı en büyük mücadele veren isimlerin başında gelen Erbakan Hoca'yı halen hazmedemiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kartel medyası ahlaksızlıkta sınır tanımıyor. Çamur atma adına milletin gözünün içine baka baka yalan yazabiliyor. Bunun son örneği kartel patronu Aydın Doğan'ın Vatan gazetesinde sergilendi. Vatan, SP'nin 3. Olağan Kongresi'ne katılan eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın ayakta konuşma yaptığı yalanını ortaya atarak, bunun üzerinden, “Cumhurbaşkanı Gül'ün affı Erbakan'a ilaç gibi geldi, hastalığından eser kalmadı. Hoca şimdi turp gibi. Tekerlekli sandalye günleri de geride kaldı” yorumunda bulundu. Oysa Erbakan Hoca, basın mensuplarının yanı sıra tüm partililerin şahit olduğu üzere sağlık sorunları nedeniyle iki kişinin yardımıyla geldiği Kongre salonundaki konuşmasını da oturarak yapmıştı.

“KAHROLSUN İSRAİL”SLOGANLARI RAHATSIZ ETTİ

SP kurmayları büyük tepki gösterdikleri kartel medyasının, kongrede atılan “Kahrolsun İsrail” sloganlarından rahatsız olduklarını, bu rahatsızlıklarını attıkları iftira ile Erbakan Hoca'yı hedef alarak ortaya koyduklarını dile getirdiler. SP'nin önceki günkü kongresinde, Hamas temsilcisinin salona girişi esnasında partililerce dakikalarca “Kahrolsun İsrail” sloganları atılmıştı.

AHLAKSIZLIK

SP Genel Başkan Yardımcısı Ertan Yülek, “Hoca salona 2 kişinin yardımıyla geldi. Konuşmasını oturarak yaptı. Haber tam bir ahlaksızlık örneğidir. Erbakan Hoca siyonizme karşı çıktığı için hedef seçilmektedir. 'Kahrolsun siyonizm' sloganlarından rahatsız oluyorlar. Filistin temsilcisine tezahürat yapılmasından rahatsız oluyorlar. Erbakan'la uğraşmak yerine siyonizmle uğraşınlar” dedi.

“BU KADAR DA OLMAZ”

SP kurmaylarından hukukçu Şeref Malkoç da “Bu kadar da olmaz. Milyonların canlı canlı izlediği bir olayı yalan haberle aktararak toplumu yanıltmaya teşebbüs en büyük ahlaksızlıktır. Erbakan Hoca'nın Ankara Numune Hastanesi'nden aldığı birçok raporu var. Önemli olan rapor değil, milyonların canlı canlı izlediği bir olayı yine milletin gözünün içine baka baka yalan haber yapıyorlar. Bu haber, kartelin ahlak seviyesini ve vatandaşa bakış açısını ortaya koyuyor” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*