Kas tutulmalarına manyetik çözüm!

Kas tutulmalarına manyetik çözüm!.27615
  • Giriş : 17.03.2009 / 11:46:00

Japonya'da üretilen manyetik bir bant kas tutulmaları ile boğuşan modern insana alternatif bir çözüm getiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Japonya Sağlık, Çalışma ve Refah Bakanlığı`nın izniyle 1972`den beri Japonya`da üretilen ve dünyanın birçok ülkesinde de (Kanada, Almanya, Avusturya, Hong Kong, Yeni Zelanda, Norveç, Almanya vs.) satılmakta olan ELEKIBAN artık Türkiye`de!KAS TUTULMALARINA MANYETİK ÇÖZÜM

Kaslarınızda hissettiğiniz sertlik, zorlanma ve yorgunluk sonucudur. Kas sertleştiğinde kan damarlarına basınç yaparak ve kanın düzgün dolaşımını engelleyerek laktik asit birikimine yol açar. Kaslardaki laktik asit; uyuşukluk, ağırlık ve gerginlik hislerine neden olur. ELEKIBAN`ı kullananlarda kaydadeğer yan etkilerinin olmadığı Japonya`da yapılan klinik çalışmalarla ispatlanmıştır.

Kas tutulmaları ve ağrılarından şikayetçi olan herkesin, masa başı işi olanların, sürücülerin, mimarların, bankacıların, sporcuların, ev hanımlarının kolaylıkla kullanabileceği ELEKIBAN; orta kısmında küçük bir mıknatıs bulunan yara bandı biçimindeki manyetik bir banttır. Bant, Ağrı olan veya tutulan bölgeye (omuz, bel, boyun,sırt, ayak…) BASTIRARAK tıpkı yarabandı yapıştırır gibi yapıştırılır ve bandın 2 ile 5 gün arasında (tutulmanın şiddetine göre) bu bölgede kalması gerekir.

Kas tutulmaları ve alternatif çözümü ELEKİBAN hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.kastutulmasi.com internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*