Kasap, siparişleri web'den alıyor

Kasap, siparişleri web'den alıyor.6547
  • Giriş : 18.08.2006 / 00:00:00

Turgutlu'nun "Kaymakam" lakaplı kasabı Ekrem Korkmazer, teknolojinin avantajını kullanarak siparişlerini internet üzerinden alıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 26 yıldır kasaplık yapan evli ve 3 çocuk babası Ekrem Korkmazer (35), müşterilerine internet üzerinden ulaşıyor. İmkânsızlıklar sebebiyle gidemediği liseyi dışarıdan bitirerek geçtiğimiz yıl üniversite sınavında Açık Öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazanan Korkmazer, ürünlerini tanıtmak ve sipariş almak adına bir web sitesi kurdu.

Daha önce messenger üzerinden kurduğu kameralı sistem ile müşterilerine hizmet ettiğini anlatan "Kaymakam" lakaplı kasap Ekrem Korkmazer, "Ama baktım bu hizmet ile vatandaşların isteklerine tam olarak karşılık veremiyor. Bu yüzden internet sitesi kurmayı düşündüm. Türkiye'de hiçbir kasabın web sitesi yok. Web sitemizin önemli bir özelliği ise siteye girdiğinizde kasap dükkânına geldiğiniz inek ve kuzu seslerinden belli oluyor. Tıklanan her linkte kuzu veya inek sesi mevcut. Bu da siteye ayrı bir renk katıyor. www.yesimetgaleri.com web sitemizde ürünlerimizin kalitesini de müşterilerimiz ile paylaşma imkânı buluyoruz. Yıllardır kalitemizden ödün vermeden hizmet veriyoruz ve kalitemizden ödün vermeden de hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu internet sitesini kurmamın amacı, vatandaşa daha iyi bir hizmet verebilmek." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious