Kasap et, koyun can derdinde!

  • Giriş : 18.06.2006 / 00:00:00

Hakkari’de yapılan Öğrenci Seçme Sınavı’nda (ÖSS) bütün öğrenciler, konularının zorluğundan şikayet etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hakkari’de sınav sonrasında oluşan mahşeri kalabalık ve yoğun trafik, polise zor anlar yaşattı. Merkez Cumhuriyet kavşağında oluşan kalabalık trafiği, emniyet müdür yardımcısı Hüseyin Çelen ve güvenlik polisleri, trafik polislerine yardımcı oldu. Belediye zabıtası da caddelerdeki işportacıları dağıttı.

Aylarca çalışmalarının semeresini 195 dakikalık sınav sonrasında alacak olan öğrenciler, yapamadıkları sorulardan dolayı duygulu anlar yaşadı. Sınavdan sonra heyecanlanan bir bayan öğrenci, kendisini dışarıda bekleyen velisine sarılarak ağladı.

Merkezde bulunan Cumhuriyet Meydanında trafik ışıklarının olmayışından dolayı karışan trafiği, polis düzenlemeye çalıştı. Ancak trafiği düzenlemede sıkıntı çeken polise, Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Çelen araçların ve vatandaşların arasına girerek yardım etmeye çalıştı. Bu arada yoğunlaşan çoğunluğu gençlerden oluşan kalabalığın kapattığı yoldaki trafiği düzenlemeye çalışan Çelen, gençlere başarılar dileyerek yolu açmalarını istedi. Belediye zabıtası da caddede yol kapatan işportacıları uzaklaştırmaya çalıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious