Kastamonu Belediyesi çamaşır yıkayacak!

Kastamonu Belediyesi çamaşır yıkayacak!.8523
  • Giriş : 27.05.2009 / 16:27:00

Tamamen Üniversite öğrencilerine hizmet verecek olan Kastamonu Belediyesi Öğrenci Çamaşırhanesi hafta sonunda hizmete girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Haftanın 5 günü hizmet verecek olan ücretsiz öğrenci çamaşırhanesi, randevu sistemi ile çalışacak. İçinde 5 çamaşır makinesi, 2'de kurutma makinesi bulunan çamaşırhane iki kattan oluşuyor.

Çamaşırhanenin açılışında konuşan Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu, seçim beyannamelerinde yer alan projeyi gerçekleştirmiş olmalarının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi ve ekledi; "Seçimde dağıtmadık, hizmete sunduk!"

Topçuoğlu aynen şunları söyledi; "seçim beyannamemizde yer alan küçükte olsa bir projemizin gerçekleştirilmiş olması bizi son derece mutlu etmiştir. Bu mutluluğu da sizlerle paylaşmış oluyoruz. Üniversite kenti olma yolunda hızla ilerleyen Kastamonu'muzda okuyan öğrencilerimizin, en çok karşılaşacağı sıkıntılardan biri de elbetteki temizlikle ilgili çamaşırlarının, hele hele erkek öğrencilerimizin çamaşırların temizliğinde sıkıntı çekmeleridir. Bizde gençlerimize yönelik düşündüğümüz bu projemizi bugün inşallah arkadaşlarımızın da gayretleriyle gerçekleştirmiş olduk."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*