Katil, buzdolabında yakalandı

  • Giriş : 30.07.2007 / 18:02:00

Ablası ile evli aşığını kalbinden bıçaklayarak öldüren Erdem Demirci, buzdolabının içinde yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sivas'ta ablası 23 yaşındaki Songül Demirci ile aşk yaşayan evli ve 2 çocuk babası 31 yaşındaki Garip Yıldız'ı 23 Temmuz günü parkta kalbinden bıçaklayarak öldüren 18 yaşındaki Erdem Demirci, buzdolabının içinde yakalandı.

Mimar Sinan Mahallesi'nde yaşayan ve bir lokantada garsonluk yapan evli ve 2 çocuk babası Garip Yıldız, Halil Rıfat Paşa Mahallesi'nde oturan Songül Demirci ile aşk yaşamaya başladı. İş çıkışında parklarda buluşan Garip Yıldız ve Songül Demirci'nin duygusal ilişki yaşadığını öğrenen genç kızın kardeşi Erdem Demirci, 23 Temmuz günü eve gelmeyen ablası Songül'ü aramaya başladı. Ablasının Garip Yıldız ile Halil Rıfat Paşa Mahallesi'nde parkta olduğunu öğrenen Erdem Demirci, buraya gitti. Parkta ablası ile Garip Yıldız'ı bir bankta yan yana otururken gördü. Çılgına dönen genç yanında getirdiği ekmek bıçağını Yıldız'ın kalbine saplayarak öldürdü ve olaydan sonra kaçtı.

Erdem Demirci'yi yakalamak için polis geniş çaplı operasyon başlattı. Demirci'nin kullandığı cep telefonunu takibe alan cinayet büro ekipleri, gelen sinyallerden Şarkışla'nın Samankaya Köyü'nde olduğunu saptayarak köye operasyon düzenledi. Ekiplerin geldiğini öğrenen zanlı saklandığı evde buzdolabının içine girdi. Polisin evde yaptığı aramada cinayet zanlısı genç, içi boşaltılmış ve çalışmayan buzdolabının içinde bulundu.

Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunda suçunu itiraf eden zanlı, daha sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious