Katil doğanlar! MİLLİYET

  • Giriş : 30.05.2006 / 00:00:00

Ankara'da geçen cuma günü işlenen 3 cinayetin ardından iki sevgili çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ankara'da cuma gecesi aynı aileden üç kişinin ölümüyle sonuçlanan cinayetin ardındaki sır perdesi aydınlandı. Lise öğrencisi G.K.'nın (16) plan yaparak ablasını öldürdüğü, babası ve annesini de ailesinin görüşmesini istemediği liseli sevgilisi Kamil Bayındır'a (19) öldürttüğü ortaya çıktı. K.'yı sevgilisine çektiği "Halledince beni çaldır" mesajı ele verdi.
Batıkent Harb - İş 2 Sitesi'ndeki evlerinde öldürülen Kadir Kaya, eşi Fatma ve kızları Nilgün'ün katil zanlıları tutuklandı. Gençlerin suçlarını itiraf ettiği belirtildi.

Ayakla kalp masajı!

G.K.'nın, ailesini öldürmek için bir ay önce plan yaptığı ortaya çıktı. İddiaya göre, Şevket Evliyagil Lisesi öğrencisi G.K., ailesinin görüşmelerine izin vermediği Yenimahalle Anadolu Lisesi öğrencisi Bayındır'a evinin anahtarlarını verdi. Bayındır da eve girerek beklemeye başladı.
Kick - Box yapan Bayındır, eve gelince kendisini tanıyarak küfür eden Kadir Kaya'nın boynuna belinden çıkardığı kemeri doladı. Bayındır, kemerin kopması üzerine Kaya'nın göğsüne yumruk ve tekme attı. Darbeler sonucu yere düşen Kaya'nın başında öldüğünü zannedip evde bulduğu Kuran'ı okuyan Bayındır, daha sonra kalp masajı yaptı. Ancak masajı ayağıyla yapınca Kaya'nın kaburgalarını kırdı.

Ablasını bıçakladı

Kaya, daha sonra cesedi örterek G.K.'ya cep telefonundan haber verdi. Bahçeye sakladığı bıçağı alarak eve giren G.K. da alışverişten dönen ablası Nilgün'ü bıçakladı. Bayındır, G.K'nın "Annemi öldüremem" sözleri üzerine anne Fatma'yı da bıçaklayarak öldürdü. G.K., iki bıçağı patates kutularının arasına sakladıktan sonra Bayındır gitti.
İki liselinin işlediği cinayetten tek kurtulan ağabey Hüseyin Kaya oldu. Kaya, eve geldiğinde G.K., "Gözlerini kapat 10'a kadar say. Sana bir sürprizim var" dediği ağabeyini de öldürmeyi planladı, ancak başarılı olamayınca üzerine kan bulaştırıp suçu ağabeyinin üzerine atmayı denedi.
Ancak ağabey, polise haber verdi. Olay yerine gelen dedektifler, iki kardeşi gözaltına aldı. Hüseyin serbest bırakılırken, G.K.'nın cep telefonundan Bayındır'a "Babamı hallettin mi? Hallettiysen gizli numaradan çaldır" diye mesaj attığı ortaya çıktı. Bayındır'ın da kendi evinin anahtarları ile cep telefonunu olay yerinde düşürdüğü anlaşıldı.

Seri katil âşıklar

Oliver Stone'un kült filmi "Katil Doğanlar / Natural Born Killers"ın başrollerini Juliette Lewis ve Woody Harrelson üstleniyor. 1994 yapımı filmde, Mickey ile Mollory'nin yaşadıkları anlatılıyor. Mickey ve Mollory korkunç bir plan yaparak Mollory'nin anne ve babasını öldürürler. Çift, film boyunca toplu cinayetler işler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious