Katil elektrikli testereyle parçalamış

Katil elektrikli testereyle parçalamış.8138
  • Giriş : 27.12.2008 / 16:55:00
  • Güncelleme : 27.12.2008 / 17:00:11

Antalya'da fidlye için halasının oğlunu kaçırıp vahşice öldürdü. Katilin itirafları kan donduracak türden.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

11 yaşındaki Ural Çelikcan'ı öldürüp sobada yakan zanlının çocuğu uyurken elektrikli testereyle parçalara ayırdığı ortaya çıktı.

Antalya'da özel bir okulda okuyan Ural Giray Çelikcan (11) çarşamba günü evine gitmek üzere okul servisine bindi. Evlerinin balkonundan, oğlunun geldiğini gören anne Sedef Çelikcan içeri girip kapıyı açtı. Oğlu eve gelmeyince paniğe kapılan anne, kuyumcu mağazası olan eşi Yusuf Ziya Çelikcan'a haber verdi. Çift, polise giderek kayıp başvurusunda bulundu.

Bu arada baba Çelikcan'ı cep telefonundan arayan, aralarında daha önceden husumet de bulunan halasının oğlu Beşir Anıl Höyük, oğlunu kendisinin kaçırdığını ve 200 bin euro karşılığında serbest bırakacağını söyledi. Bunun üzerine polis ve jandarma ortak çalışma başlattı. Höyük' ün cep telefonları teknik takibe alındı. Çelikcan, polisin yönlendirmesiyle bir süre sonra kendisini tekrar arayan Höyük'e Migros önünde randevu verdi. Bu arada cep telefonu sinyalinden yola çıkan polis, hala oğlununun Duacı Köyü'nde olduğunu belirledi. 11 polis, hemen Duacı Köyü'ne gitti.

İddiaya göre, bu gelişmeler yaşanırken zanlı evde uyuyan Ural'ın başını, kollarını ve bacaklarını elektrikli testereyle kesti. Çocuğun önce başını, ardından da ikiye böldüğü sol bacağını, sağ bacağının alt kısmını, yine ikişer parçaya ayırdığı kollarını sobada yaktı. Bu sırada eve baskın düzenleyen polis, Höyük'ü suçüstü yakaladı. Çocuğa ait gövde ve sağ bacağın baldır kısmının dışındaki bölümlerinin yandığı anlaşıldı. Höyük'ün, kuzenini kaçırdığı, cinayetten önce bir yapı marketten de elektrikli testere satın aldığı belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*