Katil Noel baba kendini de yakmış!

Katil Noel baba kendini de yakmış!.13466
  • Giriş : 27.12.2008 / 09:55:00

ABD'nin California eyaleti polis yetkilileri, Covina kasabasında Noel günü eski eşinin evinde 9 kişiyi öldüren Noel Baba giysili katilin, Kanada'ya kaçmayı planlandığını ama yaralı olduğu için kaçamamış...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

ABD'nin California eyaleti polis yetkilileri, Covina kasabasında Noel günü eski eşinin evinde 9 kişiyi öldüren Noel Baba giysili katilin, Kanada'ya kaçmayı planlandığını, ancak bu planını vücudunun ağır derecede yanması üzerine gerçekleştiremediğini bildirdi.

Polis tarafından dün yapılan açıklamada, işinden atılmış olan 45 yaşındaki elektrik mühendisi Bruce Jeffrey Pardo'nun cinayetleri işledikten sonra evin çevresine kendisinin yaptığı bir aletle benzin püskürttüğünü, ancak benzinin alev alması sonucu üçüncü derece yandığını kaydetti.

Kolları yanan ve üzerindeki eriyen Noel Baba giysisi vücuduna yapışan Pardo'nun, gitmeyi başardığı erkek kardeşinin evine zorla girerek silahla intihar ettiği belirtildi.

Polisin, intihar eden Pardo'nun üzerinde 17 bin dolar ve Los Angeles'tan Kanada'ya gitmek için bir uçak bileti bulduğu bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*