Katilleri de zevk için assınlar!

  • Giriş : 24.10.2006 / 00:00:00

Seri cinayet zanlılarının kurbanlarından market işletmecisi Özcan Köse'nin annesi "zevk için öldürdük" ifadesini veren zanlılar için idam istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Mersin'in Erdemli İlçesi'ne bağlı Tömük beldesi Yeşilyurt Mahallesi Üzmez Sitesi karşısında marketinde 22 Ekim Pazar günü bayram arifesinde öldürülen Adem Köse'nin ailesi olayın şokunu yaşıyor.

Vücudunun 28 yerinden bıçaklandıktan sonra başına piknik tüpü vurularak öldürülen Özcan Köse'nin annesi Dudu ve babası Veli Köse çocuklarını öldüren canilerin asılmasını istediklerini söyledi. Anne Dudu Köse, sabah erkenden marketini açmaya giden oğlunun, öğleden sonra Mersin'e gidip çocuğu ve eşi için bayramlık hediye almayı planladığını belirterek, ''Zanlıların yakalanması acımızı hafifletmiyor. Onlara gereken ceza verilmeli'' dedi.

Evlerinde taziyeyi kabul eden anne Dudu Köse, ''Oğlum biricik evladımı zevk için öldürdüğünü söyleyen katillerin ben de zevk için asılmasını istiyorum. Bunlar yarın yine af çıkartılıp salıverilir ve yine insanların kanını akıtırlar. Bunlar içeride bizim ödediğimiz vergilerle beslenmesin asılsın'' diyerek gözyaşı döktü. Seri cinayete kurban giden Özcan Köse'nin, 40 gün önce ''Veli Can'' adı verilen bir erkek bebek dünyaya getiren eşi Sultan Köse'nin ise rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious