Kavak Yelleri izdihamı

Kavak Yelleri izdihamı.13373
  • Giriş : 12.01.2008 / 21:17:00

Antalya'da 'Güller Solmasın, Analar Ağlamasın' kampanyasında dizi izdihamı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalya polisinin başlattığı 'Güller Solmasın, Analar Ağlamasın' kampanyasına destek vermek için düzenlenen imza töreninde izdiham yaşandı. Antalya Migros bahçesinde gerçekleştirilen tören, 'Kavak Yelleri' adlı dizinin oyuncularını görebilmek için kargaşaya dönünce iptal edildi.

'Kavak Yelleri' adlı dizinin oyuncuları Mine karakteriyle Aslı Enver, Aslı karakteriyle Pelin Karahan, Deniz karakteriyle İbrahim Kendirci imza için ayarlanan masaya gelince hayranları polis ve güvenliği aşarak izdiham yaşanmasına nende oldu. Oyuncular imza atamadan can güvenliği ve izdihamı önlemek için 5M Migros'un alışveriş sepetlerinin geçirildiği kapıdan içeri alındı.

Daha sonra kalabalığın dağılması istenirken, imza törenin iptal olduğu açılandı. İzdihamdan zor kurtulan oyuncular ise hayranlarının yoğun ilgisinden dolayı çok memnun olduklarını ancak izdiham nedeniyle törenin iptal olmasından üzüntü duyduklarını aktardı.

Migros'un yönetim ofisinde fotoğraflarını imzaladı. İmzadan sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandıran oyuncular, madde bağımlılığına hayır demek için buraya geldiklerini belirterek, "Böyle güzel bir çalışmaya destek için buradayız. Hayranlarımızın desteği ve bize olan sevgisi karşısında çok mutlu olduk. Bunun yanında herkese ayrı ayrı imza veremediğimiz için üzüldük. Gençlerimiz ve herkes madde bağımlığı yapan her şeye hayır desinler." dedi. İzdiham nedeniyle tören iptal edilirken, oyuncuların içerde imzaladıkları fotoğrafların daha sonra dağıtılacağı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious