Kavak Yelleri'inden kötü final

Kavak Yelleri'inden kötü final.33958
  • Giriş : 31.05.2009 / 10:29:00

Yeni sezonda devam edecek olan Kavak Yelleri'nin bu sezonki son bölümünde aşıklar tek tek barıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aslı ve Efe, Mine ve Deniz'in yeniden biraraya gelmesini sağladılar. Daha sonra Efe, Aslı'ya, arkadaşlarının da yardımıyla romantik bir gece hazırladı.

Aslı'nın Barcelona'ya gideceği fikri, Efe'nin aklını başına getirdi ve Efe, Aslı'ya evlenme teklif etti. Aslı da bu hiç beklemediği teklif karşısında gözyaşlarını tutamadı ve Efe'nin evlenip Barcelona'ya birlikte gitme teklifini kabul etti.

Ailelerinden gizli nikah kıymak için Deniz ve Mine ile birlikte yola çıkan Efe'yi kötü bir sürpriz bekliyordu.

Efe'nin parmak izleri bir cinayet silahının üzerinden çıkınca, polisler Efe'nin peşine düştüler.

Güle oynaya nikah kıymaya giden genç aşıklar, polisle kovalamacanın ortasına düştüler. Hiç bir suçu olmayan Efe, korkuyla arabayı durdurmak yerine kaçmayı tercih etti.

Ancak bu kovalamaca gençler için pek hoş bitmedi. Arabanın kontrolünü kaybeden Efe, kendilerini uçuruma yuvarlanmaktan kurtaramadı.

Araba uçurumdan aşağı denize yuvarlandı ve 84. bölüm bu kazayla sona erdi. Sulara gömülen arabadan kimin kurtulup kimin kurtulamayacağını gelecek bölümde göreceğiz.

Ancak Kavak Yelleri sevenlerini üzecek bir kararla Dağhan Külegeç, diziden ayrılma kararı verdi. Bu nedenle, Külegeç'in gelecek sezon bu kazadan sağ kurtulmayacağı anlaşılıyor.

Televizyon Gazetesi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*