Kavga nerde Arda orda!

Kavga nerde Arda orda!.12067
  • Giriş : 04.05.2009 / 21:29:00

Galatasaraylı Arda'nın adı yine kavgaya karıştı. Arda ve arkadaşları güvenlikle tartıştı. Arda'nın arkadaşı güvenlik personeliyle tekme tokat kavga etti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaraylı Arda'nın da aralarında bulunduğu bir grup, Atatürk Havalimanı'nda güvenlikle sorun yaşadı.

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ve eski Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un oğlunun da içinde bulunduğu 4 kişilik grubun, Air France Havayolları'na ait uçakla Paris'ten İstanbul'a geldikten sonra özel güvenlik görevlisi tarafından yolcuların vücut ısılarının ölçüldüğü termal kameranın olduğu bölüme yönlendirilmesi sırasında, grupta bulunan bir kişi ile özel güvenlik görevlisi arasında kavga çıktığı öğrenildi.

Arda Turan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Bir şey yok. Arkadaşım güvenlik görevlisiyle kavga etti, ben de ayırdım" dedi.

Haluk Ulusoy'un oğlu da kavganın özel güvenlik görevlisinin tavrından kaynaklandığını kaydederken, görevlinin kendilerini sert şekilde uyardığını ve kaba davrandığını, bunun sonucu arkadaşlarının güvenlik görevlisiyle kavga ettiğini söyledi.

Arda'nın kavgaya karışmadığı ve sadece tarafları ayırmaya çalıştığı ifade edilirken, kavgaya karışan kişinin Atatürk Havalimanı'nda ifadesi alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*