Kavgayı ayırmak isteyen polis 2. kattan düştü

Kavgayı ayırmak isteyen polis 2. kattan düştü.11974
  • Giriş : 17.03.2008 / 09:31:00

Adana'da iki aile arasındaki kavgaya müdahale etmek için olay yerine giden bir polis memuru, arbede esnasında dengesini kaybederek ikinci kattan aşağıya düştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ziyapaşa Mahallesi 17 sokak numara 21'de ikamet eden evsahibi E.S., ile kiracısı İ.B. arasında evden çıkma istemi sebebiyle tartışma çıktı. Tartışma ev sahibi ile kiracının ailelerinin de karışmasıyla kavgaya dönüştü. Olayın polise bildirilmesi üzerine karakol ekibi olay yerine gitti. 3 katlı evin 2. katında meydana gelen kavgaya müdahale eden polis ekipleri tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Bu sırada kiracı yakınlarından bazıları dışarıdan gelip ev sahiplerine saldırmaya kalkıştı. Çıkan arbedede polis memuru Mehmet Kurga, dengesini kaybedip tuğladan yapılma balkon korkuluğuna çarpınca korkulukla birlikte 2. kattan aşağıya düştü. Kafasından yara alan polis memuru Kurga, 112 Acil Servis ambulansıyla durumunun ciddi olması sebebiyle Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'ni kaldırıldı. Hastaneye şuuru açık bir şekilde gelen polis memru durumunu soran meslektaşlarına sedye üzerinden, "Ne olduğunu anlayamadım" dedi.

Olayı duyan emniyetin üst düzey görevlileri de hastaneye gelerek polisin durumu hakkında bilgi aldı. Ev sahibi, kiracı ve 7 kişi gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious