Kaya, yaşananları dünyaya anlatacak

Kaya, yaşananları dünyaya anlatacak.11897
  • Giriş : 15.03.2017 / 09:34:00

Bakan Fatma Kaya, yaşanan skandalı BM Genel Kurulu'nda anlatacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hollanda tarafından konuşması engellenerek, aracın içinde rehin kalan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, bugün Amerika'da düzenlenecek olan BM Genel Kurulu'nda konuşma yapacak.

Kaya bugün BM Genel Kurulu'nda Kadının Statüsü Komisyonu'nun 61. oturumu bakanlar toplantısında katılımcılara hitap edecek.

Hollanda'da maruz kaldığı diplomatik krizi anlatacak Kaya'nın, yaşananları ikili görüşmeler de dahil tüm diplomatik platformlarda dile getireceği kaydedildi.

Kaya, dün de New Jersey eyaletinin Paterson kentinde AK Parti ABD Seçim Koordinasyon Merkezi'nce düzenlenen bir etkinliğe katıldı.

Kaya, 16 Nisan'da yapılacak Anayasa Değişikliği halk oylaması çalışmaları kapsamında geldiği Paterson'da etkinliğin gerçekleştirildiği salona girerken tezahüratla karşılandı.

Kaya'ya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ile AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan eşlik etti.

Programın başlangıcında AK Parti ABD Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Levent Ali Yıldız, ABD'deki referandum çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Giriş hitabının ardından program basına kapalı devam etti. Türk vatandaşlarının yoğun olarak yaşadığı Paterson'daki programa partililer yoğun ilgi gösterdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*