Kaya'dan Hülya'ya yanıt!

Kaya'dan Hülya'ya yanıt!.12885
  • Giriş : 31.05.2009 / 10:51:00

Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar'ın 'Boşanmaya onun niyeti yoktu' sözlerine yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kaya Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar'ın "Boşanmak benim kararımdı. Onun niyeti yoktu" sözlerine yanıt verdi: Allah razı olsun ondan. Mutluluğumuz sayesinde

Filiz Akın'la 'Pazar Sohbetleri' programına katılan Hülya Avşar, eski evliliğiyle ilgili ilginç açıklamalarda bulunmuş, "Boşanmak benim kararımdı" demişti.

'YANLIŞ HATIRLIYOR'

Avşar'ın sözlerine, boşandığı eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan yanıt geldi. Çilingiroğlu, "Bazı şeyleri yanlış hatırlıyor, ama önemli değil kimin ayrılmak istediği. Allah ondan razı olsun, sayesinde nefis bir evliliğim, harika bir oğlum var. İnşallah Allah da ona bir çocuk daha verir. Seneler geçmiş, bunları tekrar gündeme getirmek kime ne fayda? Zaman kimin suçlu, kimin güçlü olduğunu gösterir. Ne gerek var bu tip laflara? Aradan bu kadar sene geçmiş. Kimse artık ne ilgilenir Kaya'nın Hülya ile ayrılığıyla" dedi. Hayatının zor dönemlerini, Allah sevgisinin kendisine verdiği güçle aşabildiğini söyleyen Hülya Avşar, "Kaya Bey'den boşanmak da benim kararımdı. Kaya Bey'in aslında boşanmaya niyeti yoktu. Yani hem suçlu hem güçlüydü. (Gülerek) Tabii benim de hatalarım olmuştur. Her şeye rağmen boşandığıma pişman değilim" demişti. Avşar ayrıca, "Kaya iyi ki evlendi ve ikinci kez baba oldu. Ben ikinci çocuğu asla istemiyordum. Kaya bebek annesi izin verirse biraz daha büyüdükten sonra bizde kalabilir. Bu Zehra için de iyi olur" sözleriyle eski eşine mesaj yollamıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*