'Kaybedecek birşeyimiz yok'

'Kaybedecek birşeyimiz yok'.11046
  • Giriş : 17.03.2009 / 20:26:00

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, hafta sonu yapacakları Beşiktaş maçında kazanan taraf olmak istediklerini belirterek, "Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, hafta sonu yapacakları Beşiktaş maçında kazanan taraf olmak istediklerini belirterek, "Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok ama Anadolu'da bu güzellikleri başaran futbolcularımın kazanacağı çok şeyi var" dedi.
Turkcell Süper Lig'de cumartesi günü yapacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdüren Sivasspor'da, teknik direktör Bülent Uygun, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, taraftarlarından bu maça karanfillerle gelmelerini ve maçın sonucu ne olursa olsun rakiplerini alkışlarla uğurlamaları isteğini yineledi.

4 büyüklerin başarılarına bakıldığında bu maçta Beşiktaş'ın favori gösterilmesinin doğal olduğunu ifade eden Uygun, şöyle konuştu:

"Bu maçta en iyi şekilde sahaya futbolumuzu yansıtıp kazanmak istiyoruz. Bunu başaracak gücümüzün olduğunu biliyoruz. Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok, ama Anadolu'da bu güzellikleri başaran futbolcularımın kazanacağı çok şeyi var. O yüzden bu isteği, bu arzuyu, bu coşkuyu içimizde taşıyarak inşallah kazanan taraf olmak istiyoruz."

Uygun, aldığı cezayla ilgili bir soru üzerine ise maçı tribünde izlemenin çok daha zor olduğunu ifade ederek, Tahkim Kurulu'nun bu cezayı kaldıracağını tahmin ettiğini söyledi.


Beşiktaş maçı hazırlıkları

Bu arada Beşiktaş maçı hazırlıklarını kulüp tesislerinde sürdüren Sivasspor'un bugünkü idmanına sakatlığı bulunan Onur katılmadı. Uzun bir süredir sakat olan Hayrettin Yerlikaya da takımla birlikte çalışmalara başlarken, sakatlığı devam eden Faruk Bayar ise idmanda koşu yaptı.

İdmanın başında teknik direktör Uygun, oyuncularını toplayarak bir konuşma yaptı. Daha sonra futbolcuların 2'şerli olarak saha etrafında yaptığı tempolu koşunun ardından, idman dar alanda çift kale maçla devam etti. Maç sırasında Uygun, oyuncularına yapmaları gerekenler konusunda çeşitli uyarılarda bulundu. Sivassporlu futbolcuların idmanda oldukça hırslı ve istekli oldukları görüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*