'Kaybeden Trabzonspor oldu'

'Kaybeden Trabzonspor oldu'.4913
  • Giriş : 07.09.2006 / 00:00:00

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Ahmet Ağaoğlu, Ziya Doğan'ın Trabzonspor'a, Lazaroni'den daha iyi teknik direktörlük yapacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye Golf Federasyonu Başkanı ve Trabzonspor'un eski yöneticisi Ahmet Ağaoğlu, İstanbul'da düzenlenen Kemer Golf & Country Clup da ,basın mensuplarına, Trabzonspor'un teknik direktör değişikliğini değrlendirdi. Ahmet Ağaoğlu, Türkiye'de Trabzonspor'a teknik direktörlük yapacak çok sayıda yerli hoca olduğunu ifade ederek, "Ziya Doğan'da bunlardan biridir" dedi.

Lazaroni tercihinin baştan yapılmış bir hata olduğunu belirten Ağaoğlu, "Lazaroni ülkesinde 200-300 bin dolara çalışan bir hoca, şimdi buradan 1 milyon dolara yakın tazminat alacak. Görüldüğü gibi burada kaybeden Trabzonspor Kulübü olmuştur" diye konuştu.

Lazaroni'nin gidişinin iyi olduğunu iddia eden Ağaoğlu: "Lazaroni tercihinden dolayı, yönetim içinde medyaya yansıyan tartışmalar olmuştu, anlaşılan bizler yanlış yapmadan doğruyu bulamıyoruz. Trabzonspor yönetimi de yanlış yaparak doğruyu bulmuştur. İnşallah hayırlı olur" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious