Kaybolan hemşirenin cesedi bulundu

Kaybolan hemşirenin cesedi bulundu.7697
  • Giriş : 20.01.2009 / 16:20:00

Malatya'da çalıştığı hastaneden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan hemşire Özgür Karaağaç'ın (30) cesedi, Konak beldesinde dağlık bir arazide gömülü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Alınan bilgiye göre, görevli olduğu Malatya Devlet Hastanesinden 26 Kasımda ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan Özgür Karaağaç'ın bulunması için çalışma yürüten polis, sorgulamaların ardından Konak beldesinde bir arazide kazı başlattı.

Özgür Karaağaç'ın cesedine ulaşan polis, cesedi Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından kesin ölüm nedeni ve gömülü olduğu sürenin ortaya çıkarılması için Malatya Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi.

Karaağaç'ın eski eşi olduğu belirtilen İstanbul Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Ö.K'nın gözaltına alınarak Malatya Emniyet Müdürlüğüne getirildiği de bildirildi.

Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ceyhun Ceylan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ö.K'nın gözaltında olduğunu ve soruşturmanın gizlilik içinde devam ettiğini kaydetti.

-OLAY-

Malatya Devlet Hastanesinde görevli hemşire Özgür Karaağaç, 26 Kasım 2008 tarihinde otomobiliyle hastaneden ayrılmış bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Kayıp hemşirenin bulunması için çalışma yapan polis, geçtiğimiz günlerde hemşireye ait otomobili bir otoparkta bulmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*