Kaybolan yaşlı kadını torunu öldürmüş!

  • Giriş : 08.04.2007 / 00:00:00

Burdur'un Karamanlı ilçesinde kaybolduğu belirtilen Şerife Biçer'in (79) torunu tarafından öldürülüp terk edilmiş bir binaya gömüldüğü belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zafer Mahallesi'ndeki evinde yalnız yaşayan ve 4 Nisandan beri haber alınamayan Şerife Biçer'in (79) kaybolmasıyla ilgili olarak yaşlı kadının torunu M.B. (28) gözaltına alındı.
M.B'nin sorgulamasında, babaannesi Şerife Biçer'i aralarında çıkan tartışma sonucu boğarak öldürdüğünü, cesedi de yaşlı kadının evinin yanındaki boş binanın zemin katına gömdüğünü söylediği öğrenildi.
Biçer'in cesedi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gömülü olduğu yerden çıkarılarak Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.
Bir süre önce eşinden ayrıldığı ve işsiz olduğu bildirilen M.B'nin uzman çavuşken geçen yıl sahte evrak düzenlemek kredi kartı dolandırıcılığı ve hırsızlık suçlarından ceza aldığı ve ordudan uzaklaştırıldığı öğrenildi.
Karamanlı'da yalnız yaşayan Şerife Biçer'in yakınları, 4 Nisandan bu yana kendisinden haber alamadıklarını belirterek İlçe Emniyet Müdürlüğüne başvurmuşlardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious