Kayınpeder dehşeti

Kayınpeder dehşeti.10988
  • Giriş : 31.03.2007 / 00:00:00

İzmir'de öfkeli kayınpeder, kızını kürtaj için hastaneye götüren dünürü ile damadını pompalı tüfekle öldürdü. Damadın kız kardeşi yaralı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İzmir'de, Özel Çınarlı Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nin otoparkına pompalı tüfekle dalan öfkeli kayınpeder Ender İrtem dehşet saçtı. Damadı ile dünürünü öldürüp, damadın kız kardeşini de yaralayan İrtem, silahı atarak kayıplara karıştı.

Olay, dün saat 15.00'te, eşi Şükrü Bozyel (27) ile boşanma davası süren Hatice Bozyel, kürtaj olmak için Özel Çınarlı Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'ne geldiği sırada yaşandı. Hastaneye Şükrü Bozyel, babası Mehmet Bozyel ve kardeşi Dilek Yalçın da geldi. Bozyel ailesi otoparkta iken yanlarına yaklaşan kayınpeder Ender İrtem (48) elindeki pompalı tüfeği peşpeşe ateşledi. Şükrü Bozyel olay yerinde, Mehmet Bozyel ise kaldırıldığı Ege Tıp Fakültesi'nde hayatını kaybetti. Yaralanan Dilek Yalçın ise aynı hastanede tedavi altına alındı.

Damadı ve dünürünü vurarak öldüren, bir kişiyi de yaralayan kayınpeder Ender İrtem olay sonrasında kaçmayı başardı.

Pompalı ile iki kişiyi öldürdü

Boşanmak üzere olan kızının kürtaj yaptırılmak üzere hastaneye götürüldüğünü öğrenen Ender İrtem, pompalı tüfekle hastaneyi bastı.

Öfkeli kayınpeder, dünürü Mehmet Bozyel ile damadı Şükrü Bozyel'i öldürdü. Dilek Yalçın'ı ise ağır yaraladıktan sonra silahı atıp kaçtı..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious