Kayınpeder ile damadın kavgası kanlı bitti

  • Giriş : 04.02.2007 / 00:00:00

Patnos'ta kayınpeder ile damadın kavga etmesi sonucu 2 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi de yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, Menderes Caddesi'nde kayınpeder Cemil Maskar (55), kızıyla şiddetli geçimsizlik yaşadığı ve onu dövdüğü gerekçesiyle damadı Kenan Davet (25) ile bir süre tartıştı. Tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Kavgaya Cemil Maskar'ın oğlu Cabir Maskar (26) ile Kenan Davet'in babası Abdurrahman Davet (58) de karışınca olay daha da büyüdü.

Kavgada Kenan Davet silahını çıkarıp kayınpederi Cemil Maskar'a ateş etti. Maskar, kalbine aldığı kurşunla olay yerinde hayatını kaybetti. Daha sonra kayınbirader Cabir Maskar, Kenan Davet'i dizinden bıçakladı. Davet, kan kaybından olay yerinde hayatını kaybetti. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Cabir Maskar ise Patnos Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Cemil Maskar'ın Patnos'a bağlı Günbeli, Kenan Davet'in ise Ovacık köyünde ikamet ettiği öğrenildi. Kenan Davet'in bir aylık evli olduğu eşi Leman Davet ile şiddetli geçimsizlik yaşadığı ve onu sürekli dövdüğü öne sürülürken, olayı öğrenen baba Cemil Maskar'ın damadıyla bunun için daha önce de birkaç kez kavga ettiği ortaya çıktı. Olayda 3 kişi gözaltına alınırken, olay yerinde 6 tane boş kovan bulunduğu ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious