Kayıp çocuğun cesedi bulundu

  • Giriş : 28.05.2007 / 18:41:00

11 yaşındaki İsmail Hakkı Taş'ın, Köroğlu Deresi'nde cesedi bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erzincan'ın Refahiye İlçesi'nde24 gün önce top oynayan ağabeyini yemeğe çağırmak için dışarıya çıkan ve bir dehe kendisinden haber alınamayan 11 yaşındaki İsmail Hakkı Taş'ın, Köroğlu Deresi'nde cesedi bulundu.

Refahiye Gürsel Nezahat Çeçen İlköğreti, m Okulu 4/A sınıfı öğrencisi İsmail Hakkı Taş, 4 Mayıs 2007 tarihinde, top oynayan ağabeyini yemeğe çağırmak için evden dışarı çıkmış ve bir daha kendisinden haber alınamamıştı.

Son olarak arkadaşları tarafından Refahiye Spor Salonu yakınlarında görülen İsmail Hakkı Taş'ın eve dönmemesi üzerine ailesi onu heryerda aramaya başlamıştı. İlçe Müftülüğü'nde çalışan baba Keramettin Taş'ın başvurusu üzerine harekete geçen polis ve komşuları da yapılan tüm aramalara rağmen İsmail Hakkı'nin izine rastlayamamıştı.

Keramettin ve Hanım Taş çiftinin 3 erkek çocuğundan ikincisi olan İsmail Hakkı'nın cesedi, bugün Refahiye'ye 22 kilometre uzaklıktaki Köroğlu Deresi kenarında balık tutmak için gelen gençler tarafından bulundu. İsmail Hakkı Taş'ın cesedi, otopsi yapılmak üzere Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious