Kayıp genci arkadaşları öldürmüş

  • Giriş : 23.04.2007 / 00:00:00

Raşit Demirel'in, alacak meselesinden tartıştığı arkadaşları tarafından kafasından tabancayla vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

KÜTAHYA'nın Simav İlçesi'nde, üç gün önce cesedi ormanlık alanda köpekler tarafından parçalanırken bulunan Raşit Demirel'in, alacak meselesinden tartıştığı arkadaşları tarafından kafasından tabancayla vurularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Demirel'i öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alınan Ö.E., K.S., E.M. ve M.S., sevk edildikleri adliyede tutuklandı.


Olay, Nadarçam Mevkii'nde geçen cumartesi günü saat 09.00 sıralarında ortaya çıktı. Tarlalarına çalışmaya giden köylüler, ormanlık alanda köpekler tarafından kolları ve bacakları parçalanmış, vücudunun üst kısmı bulunmayan bir erkek cesedi görerek jandarmaya haber verdi. Olay yerine giden jandarma ekipleri, cesedin bir ay önce kayıp ihbarı yapılan 20 yaşındaki Raşit Demirel'e ait olduğunu belirlendi. Demirel'in cesedi, olay yerinde savcı ve jandarmanın yaptığı incelemenin ardından Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Soruşturma başlatan jandarma ekipleri, Demirel'in en son görüştüğü kişileri ve arkadaşlarını takibe aldı. Jandarma, Demirel'in alacak nedeniyle aralarında husumet olduğununu belirlediği işsiz arkadaşları Ö.E., K.S., E.M. ve M.S.'yi gözaltına aldı. Gözaltına alınan dört kişi, sorgularında Demirel'i, Nadarçam Mevkii'ndeki ormanlık alana götürerek, kafasına tabancayla bir el ateş edip öldürdükten sonra kaçtıklarını itiraf ettiler. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen dört zanlı tutuklandı

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious