Kayıp kadın cesedinin altından çıkanlar

Kayıp kadın cesedinin altından çıkanlar.7697
  • Giriş : 13.02.2009 / 22:47:00

İzmir'de cesedi toprağa gömülü bulunan kadının ölümüyle ilgili gözaltına alınan 4 kişi daha tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Antalya'nın Kemer ilçesinde 1 yıl önce kaybolduktan sonra İzmir'in Çeşme ilçesinde cesedi toprağa gömülü bulunan kadının ölümüyle ilgili İzmir'de gözaltına alınan 4 kişi daha tutuklandı.

Yabancı uyruklu Türk vatandaşı 58 yaşındaki Jeldeza Mustafavoviç'in öldürülmesiyle ilgili İzmir'den Antalya'nın Kemer ilçesine getirilen M.B. (38), S.T. (19), B.K. (19) ve A.K. tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Kemer'de Jeldeza Mustafavoviç'in (58) geçen yıl Mayıs ayında kaybolması üzerine Antalya Cinayet Büro Amirliği ekipleri inceleme başlatmış, Mustafavoviç'in izine rastlanılamazken, E.A. (37), D.K. (36) ve B.B'nin (36), vekaletle kadının bankadaki paralarını çekmek ve dükkanlarını satmak istediği bilgisine ulaşılmıştı.

Bu kişilerin yakalanarak tutuklanmalarının ardından Antalya Asayiş Şubesi Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, M.B, S.T, B.K. ve A.K'yi de İzmir'de gözaltına almıştı.

Zanlıların yer göstermesiyle Jeldeza Mustafavoviç'in cesedi, Çeşme ilçesine bağlı Çiftlikköy mevkisinde toprağa gömülü bulunmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*