Kaynarca: Özgü'den ayrılınca ağladım

Kaynarca: Özgü'den ayrılınca ağladım.11255
  • Giriş : 24.07.2008 / 15:42:00

Oktay Kaynarca Özgü Namal'dan ayrılınca bir hafta ağladım dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Magazin basınıyla arasında olan küslüğünü ünlü oyuncu şu sözlerle açıkladı: ‘Çabuk sinirleniyorum, emin olun hepsi haklı şeyler. Benim özel hayatıma kapı tekmeler gibi giriyor olmaları beni sinirlendiriyor. O insanların bir aileleri var annesi var babası var sevgilisi var ya da hoşlandığı biri var. Sürekli olarak cevap veremem ki bu konularla ilgili’

Evlilik bana uzak

Kaynarca evliliğe pek sıcak bakmadığını belirterek bunu nedenini ise ‘Evlilik mantığını kafamda oluşturamadım o nedenle evlenemedim bu yaşıma kadar’ diyerek evliliğe uzak olduğunu söyleyen oyuncu sadece çocuk için ancak evlenebileceğini söyledi.

Oktay Kaynarca, Özgü Namal ile ayrılığı hakkında da şu açıklamayı yaptı: "Aşk benim için hiçbir şey ifade etmez size sadece zamanınızı geçirdiğiniz insanlar olarak kalır. Hayatınızda anılarınızda ama öyle insanlarla birlikte olursunuz ki hayatınızın sonuna kadar onu sırtınızda taşınırsınız. Hayatta hiçbir şeyden pişman olmadım yaşanmışlıklarım, yaşanmış olmak zorunda olduğu için yaşandı diye düşünüyorum. Eğer biri gidiyorsa bırak gitsin derler eğer geri dönerse senindir, geri dönmüyorsa zaten hiç senin olmamıştır… Aramızdaki her şey hayata dair artık tükenmişliğin arefesine gelmiştir ve bundan sonra paylaşacağımız bir şey kalmadı deyip dost olarak ayrılmakta mümkün. Hayatımızdaki bütün acıları aklımızda tutmamız zorunluluğunu hissettim çünkü bir oyuncu olarak çok işimize yarayacak bunu unutma bir gün işine çok yarayacak. Uzun süredir beklediğim teknemi suya indirdim onunla bir tatile çıkacağım şöyle bir dinleyeceğim uzun uzun şöyle bir denize bakacağım… "

1 hafta ağladım

Kaynarca en son ne zaman ağladınız sorusuna ‘En son Erol Avcı’nın kızının cenazesinde ağladım. Ama aklınıza gelen o ayrılık olayında da 1 hafta ağladım’ diye cevap verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*