Kayseri, 4 futbolcusu ile yollarını ayırdı

Kayseri, 4 futbolcusu ile yollarını ayırdı.15400
  • Giriş : 07.07.2008 / 11:08:00

Yeni sezon hazırlıklarını Karpuzatan Kadir Has tesislerinde sürdüren Kayserispor, 4 futbolcusundan kendilerine yeni bir kulüp bulmasını istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, ''Kemal Okyay, Kanber, Avandono ve Turgay'a kendilerine yeni bir kulüp bulmalarını söyledik. Mehmet Eren'in 2008-2009 sezonu sonunda sona erecek olan mukavelesini 2010 yılına kadar uzattık. Fatih Ceylan ile de 1 yıllık daha mukavele imzaladık'' dedi.

Şahin, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın cenaze törenine Kayserispor Onursal Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memet Özhaseki, Kayserispor Başkanı Recep Mamur ile genel menajer Süleyman Hurma'nın katılacaklarını ifade etti.

Kayserispor'un resmi internet sitesinde yapılan yazılı açıklamada da Hasan Doğan'ın ölümünden duyulan üzüntü dile getirilerek, ''Merhuma Allah'tan rahmet, Türkiye Futbol Federasyonu'na, spor dünyasına ve ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz'' denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*