Kayseri Erciyes, Galatasaray'a hazır

  • Giriş : 26.02.2007 / 00:00:00

Fortis Türkiye Kupası'nda yarın akşam Galatasaray ile karşılacaşak olan Kayseri Erciyesspor hazırlıklarını tamamlayarak kampa girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Florya Metin Oktay tesislerinde yapılan ter antrenmanına sakatlıkları devam eden Kürşat ve İlkem katılmadı. Teknik Direktör Bülent Korkmaz yönetiminde yapılan çalışmada oyuncular ısınma hareketlerinin ardından yarınki maçın taktik antrenmanını gerçekleştirdi.

Galatasaray'ın efsanevi futbolcuları arasında yeralan Korkmaz, futbolu bıraktıktan sonra ilk kez Metin Oktay tesislerine geldiğini söyledi. Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Korkmaz, burada büyük başarılara imza attığını hatırlatarak "Futbolu bıraktığım günden sonra ilk kez buraya geliyorum. Oldukça heyecanlıyım" diye konuştu.

Genç çalıştırıcı, yarınki maçla ilgili olarak ta şöyle konuştu: "İlk maç golsüz sona ermişti. Yarın akşam elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Gollü beraberlikler bize yarıyor. Kupada gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz"

Öte yandan Metin Oktay tesislerinde çalışan görevliler ve teknik heyetten bazı isimler Korkmaz ile hasret giderdi.

Bu arada üst sahada çalışan Galatasaray Futbol takımının antrenmanı bittikten sonra kaleci Mondragon ve Arda, antrenmanı kenardan izledi. Mondragon ve Bülent Korkmaz bir süre saha içinde ayak üstü konuştular.

Kayseri ekibinin futbolcularından Emre Toraman ve Timuçin de yarınki kupa maçında en iyi sonucu almak için mücadele edeceklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious