Kayseri'de cinayet: 2 kardeş öldürüldü

  • Giriş : 16.06.2007 / 22:21:00

Kayseri'de bir nakliyat şirketinde çalışan iki gurup arasında çıkan tartışma kanlı bitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kavgada iki kardeş bıçaklanarak hayatını kaybederken yedi kişi de yaralandı. Olayı gerçekleştirdiği iddia edilen bir kişinin otomobille olay yerinden kaçtığı belirtildi.

Bir nakliyat şirketinde çalışan iki gurup arasında eski husumetten dolayı tartışma çıktı. Tartışmanın arbedeye dönüşmesi üzerine taraflardan Zakir Aydın ile kardeşi Yunus Aydın bıçaklanarak ağır yaralandı. Yaralılar kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybetti. Olayda yedi kişi ise çeşitli yerlerinden yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Olayın zanlıları olduğu iddia edilen Binali B. ile Kardeşi Ersin B. otomobille olay yerinden kaçtı. Kiçikapı polis merkezine 150 metre mesafede yaşanan olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis olayın meydana geldiği alana güvenlik şeridi çekerek geniş çaplı bir araştırma yaptı.

Olay sonrası Kayseri eğitim ve araştırma hastanesinin acil servisi hayatını kaybedenlerin yakınlarıyla doldu taştı. Acı haberi alan yakınları feryatlar içerisinde gözyaşı döktü. Çevik kuvvet polisi ise çıkması muhtemel olaya karşı hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious