Kayseri'den Sivasspor'a destek!

Kayseri'den Sivasspor'a destek!.10259
  • Giriş : 18.03.2009 / 12:42:00

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Sivasspor'a desteklerinin süreceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Recep Mamur, Anadolu kulüplerinin artık 3 büyükler karşısında korkmadan, dişe diş mücadele ederek başarılı sonuçlar aldığını, Sivasspor'un liderliğini sürdürmesinin de bu bağlamda sevindirici olduğunu ifade etti. Mamur, şunları söyledi:

''Şampiyon Anadolu'dan çıksın. Sivasspor'un veya Trabzonspor'un şampiyon olması bizi mutlu eder. Fenerbahçe, Galatasaray veya Beşiktaş dışındaki kulüplerin de artık lig şampiyonu olması gerekir. Bursaspor, Gaziantepspor veya Kayserispor niye şampiyon olmasın? Anadolu kulüpleri artık bu yarışta öne geçmeli, ipi göğüslemeli.''

Süper ligdeki takımların ve milli takımın yaş ortalamasının giderek gençleştiğini, yerli teknik direktörlerin de başarılarını kanıtladıklarını belirten Mamur, ''Kulüplerimizin yerli teknik direktörlerle daha başarılı sonuçlar aldıkları ortaya çıkmıştır. Yerli hocalarımız, özellikle genç hocalarımız çok başarılı olmuşlardır. Büyük kulüpler artık yabancı hocadan vazgeçmelidir'' diye konuştu.

Mamur, ikinci yarıdaki maçlarını dışarda oynamak zorunda kalan Kayserispor'un, Kadir Has Stadyumu'nun açılmasıyla birlikte lig sıralamasında yeniden üst sıralara tırmanacağını da söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*