Kayserililerin Yıldırım'dan isteği

Kayserililerin Yıldırım'dan isteği.12155
  • Giriş : 06.04.2008 / 22:05:00

Kayserispor Taraftarlar Derneği, yaptığı yazılı açıklamada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a çağrıda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı - kırmızılı taraftarların yaptığı açıklamada, ''Fenerbahçe Kulübü başkanı Aziz Yıldırım'ın "Böyle galibiyetler, böyle şampiyonluklar istemiyorum, bu tip hakemler futbolu ve kulüplerimizi kirletmektedir." diye açıklama yapmasını bekliyoruz. Eğer böyle bir açıklama gelmez ise tüm kamuoyu gibi biz de bu maçta şaibe var fikrini destekliyoruz ve böyle olduğunu düşünüyoruz.'' denildi.

Taraftarlar, Sarı - lacivertli kulübün yönetim kurulu üyesi Mahmut Uslu'ya da tepki göstererek, ''Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu, şeref tribününde hiçbir yöneticiye yakışmayacak şekilde "Kaç para aldınız, biz iki katını verelim." diye bağırmış. Bu tip sözlere Türk Milleti nasıl cevap veriyorsa, aynı şekilde cevap veriyoruz. Buyursun kabul etsin. Ayrıca MHK başkanı Oğuz Sarvan, bu hakeme bir daha maç vermeyeceğini kamuoyuna açıklamaz ise MHK'nin de bu şaibeye ortak olduğunu düşüneceğiz ve bu durumu hiç unutmadan tepkimizi her hafta yükselterek sürdüreceğiz.'' açıklamasını yaptılar.

Taraftarlar maçın hakemine de tepki göstererek, ''Maçın hakemi Hakan Sivriselvi'nin ailesi, annesi ve babası, varsa çocukları bu maçı seyrettikten sonra kendinden utanıyorlardır. Bu utancı uzatmadan hakemliği kalmışsa şerefiyle bırakmasını istiyoruz.'' açıklamasında bulundular.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious