Kayseri'nin 5'te 5 hesabı

Kayseri'nin 5'te 5 hesabı.12086
  • Giriş : 15.02.2008 / 12:20:00

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, pazar günü oynayacakları Gaziantepspor maçını kazanarak, hem üst üste 5. galibiyetlerini almak hem de sahalarındaki yenilmezliklerini sürdürmek istediklerini bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kafkas, kulübün resmi internet sitesindeki açıklamasında, Kayserispor’un bu sezon sahasında yenilgi yüzü görmediğini belirterek, bu unvanı sürdürmekte kararlı olduklarını kaydetti. Sahalarında oynadıkları lig ve kupa maçlarının hiçbirini kaybetmediklerini anımsatan Kafkas, "Ligin ikinci yarısında oynadığımız 4 maçı da kazandık. Beşinci galibiyeti de almak için çabamız sürecek. Evimizdeki yenilmezlik unvanı bize büyük bir sorumluluk yüklüyor" ifadelerine yer verdi.

Gaziantepspor’u önemsediklerini vurgulayan Kafkas, açıklamasında şunları kaydetti: "Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam’ın eski bir Kayserisporlu olması, eski kaptanımız Bülent Bölükbaşı ve Erdal ile Kayseri Erciyessporlu İlhan Özbay’ın bu maçta forma giymeleri, maçı daha farklı kılıyor. İlginç bir müsabaka oynayacağız ama galibiyet ibresi elbette bizden yana olacak. Gevşemeden, şımarmadan, bugüne kadar elde ettiğimiz kazanımları boşa çıkarmadan maçı kazanmak en büyük arzumuzdur."

Takım kaptanı Mehmet Topuz da taraftarlardan bu maçta kendilerine destek vermelerini isteyerek, "Tribünler dolu olunca benim ve arkadaşlarımın motivasyonu daha farklı oluyor. Boş tribünlere maç oynamak insanın canını sıkıyor. 12. adam olarak bilinen taraftarımızı pazar günü yanımızda görmek istiyoruz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious